Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas - A mágneskárt...

GTA San Andreas - A mágneskártya megszerzése után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megszereztem Millie-től a mágneskártyát, a kapcsolatom vele maximumon van, sokszor voltam vele étteremben és kocsikázni is. A térkép semmit sem jelez, hogy hova kell menni.

2012. nov. 1. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ennél a résznél a küldetés része a kulcskártya megszerzése. Utána tudod felvenni a következő részét, a kaszinó kirablását.


Viszont ha a főküldetésekkel tovább mész és a Millie-szálat hagyod, akkor a játék tovább fog engedni, és az a rész kimarad.


Ha csak tovább játszottál más küldetéssel, akkor egy korábbit visszatöltve tudod megcsinálni. Nekem is volt olyan "végégjátszás", aminél ez a küldetés éppen kimaradt, mert tovább vittem.

2012. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt nem értem. A helyzet az, hogy volt egy küldetés, amikor Caligula kaszinójából kellett követni egy rózsaszín Club típusú kocsit egy SexShop-on át a nő otthonába. Ott egy szeretkezés után a szív megjelent a térképen. Eljártam vele randizgatni, közben csináltam a főküldetéseket (Tenpennynél Pulaski és Hernandez megölése, volt még Caligula kaszinójában egy dobókocka féle ikonnál küldi meg a Négy Sárkány Kaszinóban Woozie adott küldit). Egyszer Millie ideadta a kocsija slusszkulcsát meg megszereztem a mágneskártyát. A kapcsolatunk azóta maximumon van, de akárhányszor elviszem randizni, nem ajánl új küldetést, és telefonhívás sem érkezik.
2012. nov. 1. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Erről beszéltem én is. Továbbhaladtál a játék fő küldetésszálával, így a Milli-hez kapcsolódó kaszinórablást a játék már elvetette és nem fogja beadni.
2012. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul ha nincs korábbi mentésem (mert nincs), akkor kezdjem elölről?
2012. nov. 10. 17:06
 5/8 anonim válasza:
Nekem ezzel az volt, hogy amikor a mágneskártyát kérték egyből megcsináltam utána csináltam a woozis küldiket és a végén semmi telefonhívás nem volt :( ezelőtt egy másik mentésben ugyan azt csináltam mint a kérdező
2012. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
és azt kihagytam, hogy amikor több küldit is csináltam közbe felhívtak de nem volt akkor még kártyám, na eza hívás nem történt meg amikor volt :(
2012. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ne dobd el a mentést. Én nekem is kimaradt ez a küldetés. Már túl voltam az End of the Line-n (az utolsó küldi), épp barátnőzgettem közbe örültem h kész az összes küldetés, erre a barátnők találkoztak és beadta a küldetést.
2012. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kellemetlen egy bug...szerencsére mobilon és tabletes verziós GTA SA-ba, nincs ilyen.
2016. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!