Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék DVD-t égetni de...

Szeretnék DVD-t égetni de állandóan ezt irja ki a gépem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
EL kell mentenem valami image-t de ezt irja ki There is not enough space available to burn the image. Ilyenkor mi a teendő?
2012. nov. 2. 11:19
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Válaszd ki a dvd író programban a DVD írót. Mert most virtuális dvd írót akar használni, ami egy cd-dvd képfájlt mentene a merevlemezre abból az összeállításból, amit dvd-re szeretnél írni. A panasz amit kiír pedig, annyit takar, hogy ehhez a képfájlhoz nincs elegendő szabad lemezterületed.

De amint mondtam, ezzel önmagában nem is lenne baj, mert ha tényleg DVD lemezre akarsz írni, akkor válaszd ki hozzá a DVD írót!

2012. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erről van szó: te egy normál DVDt tuszkolsz az íróba, amire 4.5GB nyi adatot lehet felírni.( Lehetséges a "túlégetés" de ezt most nem vettem figyelembe. Rakjál bele egy duplarétegű DVDt arra már ráfér ( feltételezem, hogy az image mérete 8GBnál kisebb )
2012. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen ezt a problémát sikerült megoldani .. az volt a baj h ahova menteni akarta ott már nem volt elég hely
2012. nov. 2. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!