Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5-öt újraraktam,...

Photoshop CS5-öt újraraktam, illetve az egész win 7-et és most mikor használom állandóan kiírja, hogy nincs elég RAM, miért?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt gondom vele,bár az utóbbi időben volt rá példa,hogy kiírta,hogy kevés a RAM,de azt is akkor mikor nagyobb műveleteket végeztem vele.

Most újraraktam a win 7-et 32bit és a CS5-öt és egyszerűen nem tudok dolgozni vele. Olvastam különféle beállításokról a ps-ben,ahol a memóriát tudom növelni stb.,illetve a windows 7-bwn is,növelni a lapozó fájl méretét stb.,de semmi nem segít benne.

Átfuttattam egy memória ellenőrzőt,de nem talált hibát.

A gépem elég erős hozzá RAM-om van 4GB!

Valakinek ötlete?



2012. okt. 7. 22:17
 1/4 Komplikato ***** válasza:

"A gépem elég erős hozzá RAM-om van 4GB!"

A 32 bites alkalmazás akkor is 2GB fizikai ramot tud megcímezni maximum. PAE meg egy tök jó lehetőség ennek megkerülésére, csak senki nem használja. Biztos az előző W7 32 bites volt?

2012. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

32 bit, 4 gigáig tud címezni :-P


PS-nél: Edit->Preferences->Performance alatt találod a memória beállításokat. "Let Photoshop Use" értéket tedd nagyobbra (alapértelmezetten azt hiszem a memória 60%-át használja csak).

Illetve ugyanitt a"Scratch Disks" beállításokkal kísérletezhetsz (pl. csinálni neki egy elkülönített partíciót és arra tenni).

2012. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen W7 32-bites volt az is. Egyébként a ps-en belül próbáltam különböző beállításokat,hogy növelem a memória méretét,illetve csökkentem,mert az is olvastam,hogy éppen,hohy csökkenteni kell stb. illetve a scratch disk-et átettem másik meghajtóra,de nem igazán akar jó lenni.
2012. okt. 8. 11:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam,hogy a firefox 15-ös frissítése eszi a ramomat. Más is írta,hogy megeszik neki 2gb ramot,ha megvan nyitva 4-5 fül. Passz!
2012. okt. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!