Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? (Bővebb...

Létezik ilyen program? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan programra lenne szükségem, amivel kilehet jelölni illetve rajzolni egy területet a képernyőn. Az a problémám, hogy egy játékban a hud pont (az a célkereszt amivel rámutatunk a célra) eltűnik amikor ráközelítek a célpontra. Tehát nem tudom pontosan célba venni, ezt a problémát nem lehet megoldani, akár hogy is állítom a játék opcióit. Eddig azt csináltam, hogy szó szerint rajzoltam egy pontot a monitor közepére, hogy így lássam a célkereszt közepét, ekkor vetettem fel magamban a kérdést, hogy van-e ilyen program amivel rárajzolhatom a célkereszt közepét a képernyőre. Remélem világos a kérdés, várom a választ, amit előre is nagyon szépen köszönök.
2012. nov. 2. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami rémlik régről... volt valami játék... mivel is játszol most?
2012. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Terrorist Takedown 2-vel játszom. A számítógépem grafikuskártyája elég gyengécske, játék rendszerigénye megvan, de csak közepes minőségű beállításokon tudom akadásmentesen játszani. Szerintem ez lehet a probléma, mert így az árnyalatok és a textúrák nem elég élesek, a célkereszt a puska távcsövén ezért olyan halvány.


Még nem találtam olyan programot amivel kirajzolhatnám saját magam a célkereszt közepét, remélem tudsz segíteni.

2012. nov. 3. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha alapból van célkereszt csak rosszul látszik vedd fel a kontrasztot vagy a játékban, vagy a monitorodon. Igyekszek segíteni, anno volt valami játék, egy másik, amiben nagyításnál nem volt célkereszt, én meg nagyon hiányoltam, de aztán inkább felhagytam vele. Ja persze, CS 1.6-ban volt, de ott a távcsöves fegyvereknél akkor nincs célkereszt, ha NEM nagyítod ki. Ott mondjuk külön program van erre, de az biztosan nem működik máshol.

Próbáld meg a kontrasztot, fényerősséget állítgatni.

2012. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!