Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-ra hogy tudom...

Windows 8-ra hogy tudom feltelepíteni a League of Legends-et?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam Win8-ra, és fel akarom rakni a League of Legends-et, de a telepítő nem indul le. Valahogy meglehet oldani?

2012. nov. 2. 21:25
 1/6 tam623 ***** válasza:
Kattitns jobb egérgombbal a telepítő exére, és ott Tulajdonságok / Kompatibilitás, és válaszd ki azt az oprendszert, amin eddig futott.
2012. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam Windows 8 van fent és semmi problémám nem volt a LoL feltelepítésével. Esetleg még a rendszergazdaként való futtatást is megpróbálhatod.
2012. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a kompatibilitási üzemmódot, illetve a rendszergazdaként való futtatást, de egyik sem működött. :(
2012. nov. 3. 18:15
 4/6 anonim válasza:
Próbáltad külön úgy hogy megnyitod a telepítőlemezt, és akkor a setup.exe-t indítod kompatibilitás módban? ha ez sem müködik sajnos várnod kell amíg a LoL szerkesztői nem csinálnak egy Win8 kompatibilis verziót, max ha erős a géped felteszed a VirtualPC-t azon feltelepíted a WinXP-t és ott tudsz vele játszani :)
2012. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
VirtualPC-t nem nagyon bírja a gépem, de már sikerült feltelepíteni. Azért köszönöm a segítséget!
2012. nov. 4. 18:55
 6/6 soos92 válasza:

engem érdekelne a torrentes megoldás

és még egy kérdés ezzel kapcsolatban hogy én regisztráltam a hivatalos oldalon és nem tudok bejelentkezni :D

ez miért van?

2013. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!