Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik helyes beállítás?

Létezik helyes beállítás?

Figyelt kérdés

A gépem minden bekapcsolásnál, hibaüzenetet küld: korlátozott lapozófájl méret, túl kicsi, vagy nincs beállítva.

Az a helyzet, hogy sehogysem tudom beállítani, ráadásul a feladatkezelő is le van tiltva. Furcsa, mert csak én használom a gépet, tehát ény vagyok a rendszergazda.

Eddig semmi gond nem volt vele, csak netre használom. Ha tudtok valami megoldást, legyetek szívesek segítsetek.


A gépem elég régi, írom :

30 GB hdd

256Mb memória

2 Gh, p4


Köszi szépen.


2009. aug. 11. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen túl sok program indul el amikor bekapcsolod a gépet.Bár programot vegyél ki hogy ne induljon el amikor bekapcsolod a gépet.Mert a géped nem bír el ennyit.
2009. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egy rendszergazdai fióknál le van tiltva a feladatkezelő, msconfig, háttérkép módosítása, vagy bármi, és nem te machináltál valamit, akkor van egy kis vírusod. Először azt kéne leszedni, aztán szépen visszaállítgatni a letiltott dolgokat (leírni hosszú :)).

A virtuális memóriához meg annyit, hogy Vezérlőpult->Rendszer->Speciális fül->Teljesítménynél beállítások gomb->itt is Speciális fül->Virtuális memóriánál módosítás gomb. Itt írj be egyéni méretként minimum és maximum 2048-at, majd Beállítás gomb. Szerintem nem lesz többet gondod vele. Viszont kell hozzá 2GB szabad hely a HDD-n.

2009. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!