Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A (z) "Documents. Library-ms"...

A (z) "Documents. Library-ms" már nem használható?

Figyelt kérdés

Ez a könyvtár biztonságosan eltávolítható a számítógépről. A törlés a felvett mappákra nem lesz hatással.

Ezt írja a Fényképekre (Pictures.library-ms), a videókra (Videos.library-ms) és a zenékre (music.library-ms) is, amikor a fájlkezelőben bal oldalt próbálom megnyitni őket. A Total Commanderben próbáltam, az képes megnyitni a mappák tartalmát.

Mi baja van?


Windows 8 Pro - jogtiszta... (kb 3 napos...)



2012. nov. 3. 00:53
 1/5 gthomek ***** válasza:

Ha megy az angol:

[link]


Ha nem akkor írj ;)

2012. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos. :(
2012. nov. 7. 14:50
 3/5 SteveASD ***** válasza:

Helló! Bevallom lusta voltam végigolvasni az előző választ. Én azt csináltam, hogy töröltem a rossz parancsikonokat és nem kellett mást csinálni, minthogy jobbgomb a bal oldalon található könyvtárak ikonra(arra amiben található a dokumentumok, zenék, képek...) és nyomj rá az "alapértelmezett ikonok visszaállítására"


Nekem is win8 van és működött. Itt megtalálod a könyvtárakat amit ott nem tudsz megnyitni: C:\"user"\

2012. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SteveASD ***** válasza:

Pontosabban C:\felhasználók\"felhasználóneved"


Kérdésből nem tudtam kivenni, de szerintem neked is a tálcán lévő fájlkezelőnél írta ezt. Nem is értem, hogy mik ezek a fájlok, mert se nem parancsikon, se nem mappa :)

2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 henny23 válasza:

SteveASD, örök hálám a válaszodért.. Először kétségbeestem, mert azt hittem törlődött minden fájlom, nem tudom miért csinálhatta ezt.

(Ha vkinek nem lenne teljesen tiszta, a bal oldali sávban ahol a mappákat le lehet nyitogatni, ott kell a jobb egérgombal rákattintani a "Könyvtárak" mappára, amiben eredetileg is voltak a hibás mappák és akkor ott lesz, hogy "Alapértelmezett könyvtárak visszaállítása".)

2013. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!