Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan lehetőleg...

Tudnátok nekem olyan lehetőleg magyar nyelvű képszerkesztő progit ajánlani, linket. Amellyel sok képet pici kockákban lehet 1 képre feltenni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!
2012. nov. 4. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a Paint is tudja. Két példányban futtatva az egyikben megnyitod a képeket, majd a másikra beilleszted, ott méretezed és elrendezed majd a végén mented.
2012. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mancs... én is így szoktam... csak nem mindíg esztétikus és elég macera a kicsinyítés. viszont láttam,h sokan tudják ezt... vagyis több kép készül így. csak nm tudom,h mivel :/
2012. nov. 4. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb program a Photoshop (angol, nem ingyenes), vagy a Gimp (magyar és ingyenes is, gimp.hu). A használatukat megtanulni beletelik pár hétbe, de onnantól kezdve bármit megcsinálhatsz.


Annyival jobbak a többi szerkesztőnél, hogy minden egy kép külön rétegként szerepel a munkaterületen, így azokat egyenként lehet mozgatni vagy átméretezni akár gyors billentyűkombinációkkal.

Az egyszerű képszerkesztők nagy hátránya hogy amikor leveszed egy képrészletről a kijelölést, az beleolvad automatikusan a munkaterületbe, és onnantól kezdve egyrészt újra ki kell jelölni, másrészt kitakarja az alatta lévő dolgot. Ehhez képest a rétegkezelőnél szabadon tudod az egymáson lévő képelemek helyzetét módosítani egy egérhúzással, így kevesebb "baleset"/félrekattintás jön össze, hiszen egyrészt visszavonhatóak a lépések, másrészt megmarad minden kép és nem írják felül egymást (hacsak te nem adsz összeolvasztás parancsot).

2012. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))))
2012. nov. 4. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Picasa, ingyenes. Kollázskészítésnél villám gyorsan megoldja.
2012. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mazaika a neve a programnak amit keresel! Ugyan nem magyar nyelvű, de egyszerű a használata.

Itt van:

[link]

2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is .))
2012. nov. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!