Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miből áll egy komplett op....

Miből áll egy komplett op. Rendszer frissítés?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mit kell tennem, hogy XP-t letörölve (illetve az helyett) pl. Win.8-ra frissítsek? "Mezei" felhasználó vagyok, inkább a benzinszag köt le, tehát legyetek szívesek normális válaszokat adni!


Továbbá kérdezném, hogy a Win.7-tel jobban járnék-e, mint újabb változatával, a Windows 8-cal?



2012. nov. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem frissíteni kell, hanem telepíteni. Amúgy meg, igen benzinszag közelében egyelőre jobban jársz win7el, felhasználóbarátabb, meg a win 8 még amúgy se végső verziós. Arról nem is beszélve, hogy érintőképernyős monitorra van kitalálva. Én azt mondom hív jegy szakit aki felrakja a win7et és örülhetsz. Akkor legalább nem benzinezed össze a komputer prociját... :)
2012. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félre érthettél, a benzinszag általában a belsőégésű motorokra értendő, hisz engem is az jobban érdekel. Messzebb tehát nem jutottam, minden estre köszönöm a válaszodat!
2012. nov. 5. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahha, értem én. :) Nos hát akkor szerintem ajánlanék egy youtube.com-ot, megnézed, hogy hogyan kell újratelepíteni egy egész gépet. (Persze még mindig win7et ajánlok!), és ha nem megy, akkor szólsz egy szakinak.
2012. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, erre egyáltalán nem is gondoltam, körül is nézek! Köszi a tippet! :)
2012. nov. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!