Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

A tényállás a következő!

van egy lg-p350 telefonom ami softwer frissítés után nem indult ujra és semmire nem reagál . Lehet vele kezdeni valamit vagy célozzam meg vele a kukát?

szervizbe még nem vittem de amenyiért megcsinálnák veszek másikat ... esetleg valami megoldás tipp stb?

semmire nem reagál se usb se bekapcs.



2012. okt. 26. 23:53
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

talán egy hard reset ...

de ez tényleg csak a "nincs ezzel mit veszteni" kategóriás ötlet


[link]

2012. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam már de ahogy irtam is 1 gombra sem reagál
2012. okt. 27. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Töltőre tetted? Lehet, hogy teljesen lemerült. Tedd töltőre, és nézd meg, hogy melegszik-e közbe? És utána próbáld a gombokat nyomogatni, hátha reagál valamit.

Értem én, hogy fel volt töltve, de lehet frissítés közben beragadt egy process, és lassan lemerült a telefon, hogy te észre sem vetted. Persze, ez csak tipp. Nem veszíthetsz vele semmit!

2012. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig semmi , se usb re sem töltöre nem reagák aksi feltöltve megnéztem müszerrel .

szerintem kuka lesz belőle veszek másikat

megcsináltatni nem érdemes mert annyiért kapok más telefont

köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. okt. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!