Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan mmorpg-ket tudnátok...

Mondmeg miaz kérdése:

Olyan mmorpg-ket tudnátok mondani amiben van íjjász? De nem muszály íjjásznal lenni benne csak azoka kedvencek.

Figyelt kérdés
WoW, metin2 és társai kilővve.

2012. nov. 9. 13:06
 1/9 Csiß ***** válasza:

[link]


Lotr online.Szerintem van benne ÍJÁSZ.

2012. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már próbáltam nem tetszik :D
2012. nov. 9. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Rappelz? azt hiszem van benne...
2012. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de az felül nézetes :(
2012. nov. 9. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
nem felülnézetes...
2012. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tényleg nem az rossz videót néztem róla..., de valami másikat tudnál mondani jobb grafikával ellátva? A TERA nem megy a gépen.
2012. nov. 10. 09:29
 7/9 BenQs válasza:

Terát tudnám javasolni...De ha nem megy.. GW2 akkor szintén kilöve. Én is valami jó kis mmorpgt keresek.. De ugy elbasszák öket.vagy halálra van csicsázva vagy debil a sztori.. mindenbe el-basznak valamit.. Nekem eddig Aion meg Tera ütött a legtöbbet.. Aionban az a gond h nem valami a grafikája a környezetnek.. De a karakterek meg nagyon jól néznek ki.. és ez a kontraszt nagyon zavaró.+nagyon debil mobok meg szörnyek vannak benne.. semmi képzelöeröt nem igényeltek. mint pl a hörcsögfejü medve..XD

A Terát mondanám nagyon jónak csak rossz mert egyedül unkcsi orosz szerón.. bár lesz free to play verzió is.. azt már várom..

2012. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a guild wars 2 elmegy de már játszottam vele és jó is csak ujra lett rakva a gép és nincsen kedvem teszedni :P
2012. nov. 17. 13:33
 9/9 anonim válasza:
2012. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!