Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8an, hogyan tudok a...

BigQuestion kérdése:

Windows 8an, hogyan tudok a system32őn belül a dll-eket kicserélni? Próbáltam mint rendszergazda de úgyse sikerült:S

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod kicserélni? Lehet, hogy egy rossz csere miatt, telepíthetsz újra
2012. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A program nem tud futni a dll miatt. Már megvan a jó dll Csak nem tudom kicserélni.
2012. nov. 9. 17:09
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Telepitő DVD-ről beinditod, javitást választol, majd inditasz egy parancssort. A parancssorban ki tudod cserélni bármelyik DLL-et.


Sok sikert.

Üdv.

2012. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:

Napi szinten tele ilyen kérdésekkel a GYIK, miközben a T. kérdezőknek csak rendes MS Visual C vagy Net Framework-öt kéne frissíteni. Ez helyett nekiállnak rendszert hackelni, hátha lehet újratelepíteni és random vírusfészek oldalakról letöltenek DLL fájlokat.

Ja és az egész azzal kezdődik, hogy leszednek valami csonkolt warez programot, aminek az eredetije szakszerűen telepítette volna magától ...

Rá kell keresni a fájlra amire hiányzik a Google-n, általában első oldalon kiderül melyik Microsfot komponens része, aztán frissíteni az ő oldalukról. Nem véletlenül nem lehet rendszergazda szinten sem akármit átirogatni.

2012. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!