Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3ds max 2009 fut Windows 8 alatt?

3ds max 2009 fut Windows 8 alatt?

Figyelt kérdés

Nincs Windows 8-am egyelőre, de érdekelne, hogy fut-e rajta. 3ds max 2009-et használok, nem szeretnék se újabbat, se régebbit.


Úgy tudom, hogy maga az Autodesk nem ad rá támogatást, ha Windows 8-ról van szó, viszont, hogy ez mire terjed ki, nem tudom.


Úgy tudom, hogy a 2013-as termékekre ad csak támogatást. Viszont ettől még futhatna a szoftver. Valaki próbálta már? Működik Windows 8 alatt?



2012. nov. 10. 11:50
 1/1 anonim válasza:
én még nem próbáltam, de szerintem ilyen téren nem lehet gond, esetleg fordítva. ha egy modernebb programot használnál régi op rendszeren, abból lehet gond, de ha régebbi programit használsz modern op rendszeren, az újban minden benne van, ami a régiben is volt.
2013. szept. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!