Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen windowst tegyek a...

Milyen windowst tegyek a gépemre ami megfelel a rendszerének?

Figyelt kérdés

angol kellene és a gépem paraméterei:

proci: intel core i3

memória: 4GB DDR

HDD: 750 GB

Videó kari: Nvidia GeForce 610M 1GB



2012. nov. 10. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows 7/8 64bit.
2012. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

A memóriamennyiség miatt egyértelműen 64-bites Windows 7 (esetleg Vista vagy Windows 8 ha az neked szimpatikusabb, de mindenképp 64-bites legyen*)


*: Bár előfordulhat, hogy a Vista -hoz már nincs, a 8-hoz meg még nincs driver hozzá, szóval inkább 7. :)

2012. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! van rajta most egy magyar windows 7, amit csak azért tettem fel h le tudjam szedni az angol verziót meg hogy tudjak itt kérdezni. Viszont van egy olyan bajom, (a kérdést is azért tettem fel) hogy betöltés után ha rákattintok a mozillára vagy a chrome-ra akkor körülbelül 30 másodperc múlva tölti be őket... ez azért érdekes mert 4 napja vettem vadi újan a szerkezetet és a windowson, vírusírtón és a böngészőkön kívül még semmit nem raktam rá... ez miért lehet akkor?
2012. nov. 10. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
*64 bites a windows
2012. nov. 10. 15:36
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Vagy valami kókányolt pistike Windows -t raktál rá vagy hiányzik pár driver. Új gép nem szokott így vacakolni magától. Amúgy vannak olyan víruskergető szoftverek, amik kegyetlenül be tudják lassítani a gépet, legyen az akármilyen konfig.

Ha netről szedsz le Win7 -et az csakis MSDN verzió legyen, loader -nek meg használd a legújabb DAZ félét. A drivereket meg hiánytalanul telepítsd, akkor is ha a Windows a nagy részét már felismerte. A segédprogramokra kell csak vigyázni, abból van egy rahedli a gyártó oldalán, de kb úgy 90% -a teljesen felesleges, csak lassítod vele a gépet.

2012. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!