Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz hang VLC-vel?

Rossz hang VLC-vel?

Figyelt kérdés
Ha elindítok egy számot a VLC lejátszón, kritikán aluli a hang, recseg, torzít stb. De más programmal nincs ilyen baj, ha youtube-ról játszom le, vagy Windows Media Playeren, akkor teljesen jó hangja van. Ebből gondolom, hogy nem maga a fájl sérült, és nem is a hangszóróval van baj. Hol lehet ezt beállítani, vagy mit kell csinálni vele? (A legújabb verzió van letöltve.)

2012. nov. 10. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is szar a vlc
2012. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 W. Tamás válasza:
Én sokáig használtam VLC-t, de nekem sem úgy működött, ahogy kell, ezért mostanában KM player-rel nézem a video-kat és a filmeket(sokkal jobb).
2012. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nekem nem mindig volt ilyen, nagyjából 1-2 hónapja áll fent a probléma. lehet, hogy valami rendszerfrissítésnél állítódott el? vagy nem bírja, ha másik program fut a háttérben? sajna nem értek nagyon a számítógépekhez :/
2012. nov. 10. 16:35
 4/6 W. Tamás válasza:
Én sem értek hozzá annyira, az is lehet, hogy valami vírus teszi tönkre a VLC progit. Nagybátyám mondta egyszer, hogy a vírusok hibás kódokat rejtenek el a progikban, és amikor a vírusírtó kiírtja ezeket, sérülhet a progi, és előfordulhat, hogy utána nem, vagy nem úgy fog működni a ,,fertőtlenített'' progi.
2012. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. hát ez nem túl jó hír :( eddig a VLC volt a kedvencem.
2012. nov. 11. 19:25
 6/6 anonim válasza:

[link]


Ha ezt a típust töltöd le, akkor ez még jó meg az ez alatti kiadások, sajna a 2. akárhányasok nálam is csődöt mondtak, össze vissza recsegtek a zenéknél ... na de ez van. A lényeg hogy úgy állytsd be a VLC-t hogy ne akarjon frissíteni, mert én is ott szúrtam el, és egy idő után elegem lett belőle frissítettem, és rákellett jönnöm hogy mivan ilyenkor hogy mitől recseg a hangfal, de rájöttem, hogy csak a lejátszó nem ''kompatibilis'' vagy csak egyszerűen gagyi.

2014. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!