Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le lehet tölteni azt az op....

Le lehet tölteni azt az op. Rendszert ami az Apple gépein van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nem apple gépre sehogy
2012. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Persze ez nem igaz, de macerás és nagyon illegális.

Ha Apple géped van és nem túl régi, akkor upgradelhetsz kisebb összegért vagy ingyen, ha régebbi a gép, akkor meg kell venned pénzért, ha meg nagyon régi, akkor nem megy rá.

2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
le lehet, ugyan úgy, mint a windows-t, ugyan úgy fel lehet telepíteni, de nem legális egyik sem, így nem is szabad ilyet tenni
2012. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én pl vidómegosztón néztem ilyenről videót és nem tűnt egyáltalán bonyolultnak. de persze nem mertem kipróbálni
2012. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alap Mac OS-t sehogy sem tudod rárakni egy átlag pc-re. Létezik egy megoldás, a neve hackintosh. Evvel meg lehet oldani, de közel sem lesz olyan mint egy rendes Apple gépen, illetve a kompatibilitási lista is elég szűk.


Keress rá, van egy csomó videó és leírás róla.

2012. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:

"Az alap Mac OS-t sehogy sem tudod rárakni egy átlag pc-re."

Na most loaderrel olyan alaplapra amiben tök ugyan olyan vezérlők vannak mint egyes Apple gépekben simán rámegy bizony az eredeti. Egy időben lehetett spéci Hardware "kulcsot" venni, amihez még az sem kell, de azt azóta illegálissá tették.

Van pl. nem egy olyan GigaByte lap ami ilyen elemekből áll. Viszont pont ezért nem is kell rá buherált driver, meg hackelt OS, és ezért nem is instabil rajtuk. Láttam ilyenekből összerakott komplett DTP stúdiót.

De ugye így is illegális, mert az EULA szerint csak Apple gépekre vagy jogosult feltenni.

2012. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!