Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel jobb a Win 7 64 bit, a...

Mivel jobb a Win 7 64 bit, a Win XP 64 bit-től?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok ?

2012. nov. 11. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pl hogy a 64 bites win 7 magyar.
2012. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennél lényegesebb eltérések érdekelnek, mint a nyelv, de azért köszi :)
2012. nov. 11. 20:36
 3/10 Komplikato ***** válasza:

Mondjuk picit több hardvert támogat a W8, meg esetleg vannak hozzá driverek is. :)


A 64 bites "Xp", az a Windows 2003 (Server) rendszer szénné butított változata. És mint ilyen borzasztó kevés hardverhez van driver rá, sokkal kevesebbhez, mint igazi XP-re. SSD kezelésében, memória kezelésben, biztonságban többet tud a W7. Arról már nem beszélve, hogy 2012-ben azért nem baj, ha az OS támogat DirectX 9-nél picit újabbat is.

2012. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Viszont míg Win XP-m volt, soha nem voltak kompatibilitás problémáim, nem is tudtam, hogy olyan is van... de kipróbáltam a Win7-et, azon állandóan problémáim vannak...
2012. nov. 11. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Az meg mindenhol így van, hogy nagyon régi hardverhez az új oprendszerre már nem írnak drivert. Ezért vannak gondjaid...
2012. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a hardverekkel van kompatibilitás probléma, hanem a programokkal, játékokkal. 5ből 3 nem kompatibilis win7el...
2012. nov. 14. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:

"5ből 3 nem kompatibilis win7el.."


Kellemtelen. Én még nem találkoztam olyan progival vagy játékkal, ami nem menne WIN7-en, persze biztos van ilyen, de ez az 5-ből 3, kicsit erős arány. Szerintem 50-ből egy nem megy WIN7-en...

2012. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Metin2 elindul, de 1 percbe 2x Run Time error + az újabb skillektől lagol a játék win7en (és nem a gép miatt)

GTA SA Elindul, de minden elszaródik hozzá, a win7 színösszeállítása miatt, úgyhogy ha lehúzom tálcára ilyen win 98 feelinge van az egésznek :D + csak 2 fajta felbontást alkalmazhatok a játékban, win XP-n sok fajta volt.

Age of Empires III kompatibilitás problémák miatt nem indul


És állandóan DLL fileok hiányoznak neki


Tudom hogy ezek Win7 előtti játékok, de én ezeket is játszani akarom...

2012. nov. 17. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Más is Metin-ezik meg GTA-zik WIN7-en. Ha nem a géped a gond, akkor senkinek sem menne, ergo tele lenne itt ilyen kérdésekkel, hogy miért nem megy WIN7 alatt. De mert hogy nincs sok ilyen kérdés ezért gondolom mennek gond nélkül is... Másnak...
2012. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű te is olyan Metines vagy, aki soha nem néz fórumot(nem ezt a fórumot, hanem a szerver fórumát ahol játszol) :) sok metines szerveren probléma a win7, többek közt Metin2 Mesteren is... csak mesteren mar sikerült megoldjak, hogy ritkább legyen a Run Time error, de meg ott is van, pedig elméletileg leghíresebb Metin2 p. szerver MO-n.
2012. nov. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!