Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft - mivel jobb a kő,...

Minecraft - mivel jobb a kő, vas, arany, gyémántkapa mint mondjuk a fa?

Figyelt kérdés
a többi eszköznél értem, mire jó, ha jobb anyagból készül, mert többet is lehet használni, meg gyorsabban, jobban dolgozik. a több használaton kívül, mi a jobb mondjuk a vaskapában, mint a fakapában? köszönöm.
2012. aug. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyémántot meg bizonyos egyéb érceket nem lehet csak vas csákányal kitermelni

aztán gyémánt csákányal lehet az obsidiánt "fekete követ" csak meg gondolom még van más is

de már rég játszottam

2012. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kapa is elhasználódik, ha jól tudom. Ha jobb anyagból van, több földet tudsz vele megművelni.
2012. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
... nem nagyon értetted a kérdést. amit elmondtál mind tudom. de én most nem csákányról hanem KAPÁRÓL beszélek. mert PL. a jobb anyagú baltával gyorsabban lehet fát vágni, a jobb anyagú csákánnyal gyorsabban követ, a jobb karddal gyorsabban ölni, stb stb... és most tekintsünk el a több használattól! minden jobb anyagú eszköz jobban dolgozik mint a rosszabb!!! a kapában mi ez a plusz?
2012. aug. 16. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pont nem a gyorsaságról irtam hogy valamely anyag típús nem megfelelö bizonyos dolgokra

amugy te mindre azt irod gyorsabb

és a kapa az ugyan olyan lasú marad mindég?

kapa? van ilyen amugy? nem ásóról van szó?

2012. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, kapáról... tudod, amivel farmolni lehet...
2012. aug. 16. 15:48
 6/8 anonim válasza:
Tovább tudod művelni velük a földet. Vagyis fával lb. 60 földet tudsz művelni, míg a gyémántal kb 1000-ret.
2012. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wolfenstein2000 ***** válasza:
úgy tudom hogy a jobb kapával megművelt föld hamarabb benedvesedik, és többet lehet vele megművelni.
2012. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tovább bírja. Vagyis több földet tudsz vele megművelni.

fa - 60,

kő - 132,

vas - 251,

arany - 33,

gyémánt - 1562.

2012. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!