Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálhattam a laptoppal...

Mit csinálhattam a laptoppal hogy leállitás után inditáskor javitott inditást ájáll? egy pár programot töröltem le nem tudom mit de már a lomtárbol is kitöröltem win7 van fent mennyibe kerűl eggy ujratelepités? Sos

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A telepítést te magad is megoldhatod a windows telepítőlemezzel, vagy a laptophoz adott recovery lemezzel.

Amennyiben az op. rendszer biztonsági mentése egy rejtett partíción van, akkor a laptop kézikönyvében le van írva a helyreállítás menete.

Telepítőlemez esetén telepítés helyett elég a javítást választani, nem kell az egész rendszert újratelepíteni. Ha nem értesz hozzá kérd meg valamelyik barátod, csak van az ismeretségi körödben olyan ember aki meg tud csinálni egy telepítést, ezért kár a szervízben pénzt kiadni.

2012. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!