Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez valami új kódek vagy vírus?

Ez valami új kódek vagy vírus?

Figyelt kérdés

Az internet-ről kitolt filmek egy része mind ezt a hibaüzenetet írja ki végig a film alatt: codec 3.6.2 instabil, látogass meg egy oldalt. Vagy egyéb hibaüzenetek. Nem a lejátszó ír ki hibaüzenetet, hanem a filmben szerepel ez az írás végig, mint egy állókép, és se kép se hang.


Feltelepítettem az XP-mre a kódek pack 9.2-t, de így sem játsza le őket. Mindez mostanában történik. A gépemen semmilyen vírus nincs.


Kitolt- gondolom érti mindenki miről van szó. Mert ez a szó itt tabu.



2012. nov. 13. 00:07
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Ha a film AVI kiterjesztésű, akkor lehet benne ilyen "átjárót" csinálni, amire kattintva simán vírusso lehet a géped vagy trójais. Nem vagyok benen biztos, de talán sima régi Mpeg kiterjesztésű Mpeg2 videóban is lehet ilyen.

Kódek packot meg nem véletlenül nem szoktunk ajánlani, pláne nem az ilyentől instabillá vedlő XP-re.


Ha minden áron kódek pack, akkor K-lite és onnan is csak azt tedd fel, amit biztosan használsz, vagy VLC Player, ő nem használ kódeket, mármint külsőst, így nem lesz vele gond.


Ha jól tudom fenti vicces videók csak a Windows Media Playeren fertőznek, nem véletlenül nem használja senki.

2012. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már a hackerek a filmekre is ráálltak ezek szerint.
2012. nov. 13. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!