Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet kitörölni az...

Miért nem lehet kitörölni az iso-s játékot?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Daemon tools Pro programot (valamelyik fájl-ja vírusos, amit mindig kitörlök a vírusírtóval), de működik.


Ha letöltöttem a gépemre egy iso-s játékot, és ki akarom törölni, nem engedi az XP. Mert azt írja ki, hogy másik személy vagy program használja. Még mappástól sem engedi kitörölni. (Ilyenkor a feladatkezelőben a játlék törlésnél mindig beadja a DTShellHlp.exe fájlt.)


Daemon tools-t a feladatkezelőben kinyomtam, vírtuális meghajtóját a DTools-nek leválasztottam, Toolbar cleaner programmal a windows startup részénél letiltottam a Daemon tools-t, hogy következőleg gépindításnál beadja a feladatkezelőben. De így sem engedi kitörölni. Továbbra is másik személy vagy program használja üzenet.


Csak úgy tudom a játékot törölni, ha letörlöm a gépemről a Daemon tools-t. Viszont így ha megint viszatelepítem, akkor megint vírus lesz a gépemen.


Egyébként bárhonnan töltöm le a Daemon tools-t, mindenütt vírusos.



2012. nov. 7. 01:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha mapástól akarom kitörölni a játékot, a feladatkezelőben nem jelenik meg a DTShellHlp.exe. Csak akkor jelenik meg, ha a mappában levő iso fájlt akarom törölni.
2012. nov. 7. 01:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem virusos

unmaunt

:)

2012. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan. Köszönöm. Én meg csak kidobattam a virtuális meghajtóból a játékot, lehet, hogy azért nem törölte.
2012. nov. 7. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!