Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miről tartsak kiselőadást?

Miről tartsak kiselőadást?

Figyelt kérdés

irodalom órán kell, és azt mondták hogy minden ami érdekel, amiben profi vagyok, és amihez értek ami a hobbim..

technikai dolgok is lehetnek témák..

én csak konzolokhoz, játékokhoz értek de félek hogy így kockának néznek, máshoz viszont tényleg nem értek :S


2012. nov. 14. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel tarthatsz bármiről akkor is "kockának" fognak nézni. Bármiről is tartasz egy dologban biztos lehetsz : nem fog mindenkinek tetszeni.

Azonban konzolokról és játékokról is lehet érdekes dolgokat mondani, még akkor is ha nagyon hétköznapinak tűnik is a dolog. Csak meg kell keresni azt a témát amit még nem lehet az interneten kis millió helyen egyébként is elolvasni (ilyet nem biztos hogy lehet találni hisz olyan nagy az internet).

Mivel irodalom óráról van szó olyan témát kellene keresned ami esetleg kapcsolódik az órához.

Én ezt tenném :

Nem tudom mennyire ismerősek a hack and slash típusú játékok. De beszélhetnél róla először általánosságokban, hogy mit is kell a játékok folyamán tenni, hogyan valósították ezeket meg. Maga a játék milyen élményt nyújt mind kezelhetősége mind látványvilága szempontjából. Majd felsorolhatnál egy-két kiemelkedő értékű játékot cím szerint. Végül pedig eljuthatnál egy konkrét játékhoz a Dante's Inferno-hoz, melynek irodalmi vonatkozása is van. Dante: Isteni színjáték című műve valamikor, nem tudom most az-e még, kötelező olvasmány volt.

Ezt fel lehet úgy építeni hogy egy irodalom órán is megfeleljen. Játékokról, konzolokról szól, de bele van építve egy irodalmi mű is ami pedig kapcsolódik az órához.

2012. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!