Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8 miért olcsóbb...

Rudidundi kérdése:

A Windows 8 miért olcsóbb mint a 7?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Mert már ők is rájöttek hogy hulladék az egész és nem kell a kutyának se!

Az Acer-el próbálják eladatni, de az se sikerül.

Mivel Acer toplapom van így nekem ingyen lenne a frissítés win7-ről win8-ra. De hülye azért nem vagyok!!!

Tudod a szart is megpróbálják eladni, mert rengeteg lóvét basztak el a hulladékra és reménykednek hogy vissza jön a pénzük.

2012. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik Van demom a chiphez vold de nem valami jó
2012. nov. 14. 13:15
 3/3 Brányi Bence ***** válasza:

Az, hogy ki mit gondol a Microsoft termékeiről, az nem volt kérdés (pedig szerintem is egyre gagyibbak, éljen az XP! :) ).


- A válasz: nem olcsóbb, csak úgy tesznek - a Windows 8 a korábbi verzióknak megfelelő Win8Pro "butább" változata, azaz kispóroltak belőle jó néhány dolgot.


- Emellett megszűnik a "dobozos" verzió, tehát egy win8-at csak egy gépre telepíthetsz (azaz ha van otthon 2 PC + 1 laptop, akkor az ár is háromszoros lesz).


- Nyilván az is belejátszik, hogy ennél a verziónál igyekeznek bevezetni a korábban csak kisebb készülékeken használt megoldást: már nincs klasszikus start menü, helyette az Apple által elterjesztett app-ok vannak (a Win8-nál mióta bebizonyosodott, hogy lopták, átkeresztelték Modern UI-ra)


- A Microsoft célja, hogy a lehető legtöbb WinXP, Vista és Win7 felhasználót "átrugdossanak" a Win8-ra (az eddigi felmérések szerint a Win8 iránt minimális az érdeklődés, különösen a nagyobb tételben vásárló vállalatok részéről).


- Emellett a legtöbb webáruház további kedvezményeket ad.

2012. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!