Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Black Ops 2 hiba! Mi a baja?

Black Ops 2 hiba! Mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel a CoD:BO2-t és simán indult és végigtoltam 2 pályát. Ma folytattam volna de amikor beléptem a játékba elindul mutatja, hogy Treyarch és hibaüzenet. Ezt írja: Error during initialization:

Unhandled exception caught

Próbáltam utánanézni google-n de nem találtam hasznos dolgot, csak annyit hogy állítsam át az idózónát UTC+08 Peking-re és úgy működni fog. Hát annyival lett jobb hogy tovább bírja a játék, de ugyanúgy kilép. Nem értem, mi a baja és érdekes, hogy tavaly az MW3 is hibás volt, mert az egyik nap jó volt a másik nap pedig hiba.



2012. nov. 15. 20:22
 1/4 A kérdező kommentje:
+info: nem eredeti; van telepítve steam, mert kell hozzá; újra is telepítettem nem oldotta meg a problémát
2012. nov. 15. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
probálkoz egy crackel ami frissebb .
2012. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legfrissebb crackfix van bemásolva
2012. nov. 15. 20:38
 4/4 anonim válasza:
ezt csináld meg nekem ettől jó lett a tálcán a dátumot állítsd át november 13-ra! Ez után jó lesz!
2012. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!