Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért rakja egybe a kedvenceke...

Miért rakja egybe a kedvenceket a firefox?

Figyelt kérdés

Van két kedvenc könyvjelzőm a gépemen, (XP), amit elmentettem html-be. Ha megnyitom az egyik html könyvjelzőt, (rákattintok a html könyvjelzőre és megjelenik a firefox-ban), akkor a két könyvjelző egyben lesz.


Tehát: az egyik könyvjelző címe, alatta vannak a kedvencek, amiket elmentettem. Ezután a másik könyvjelző címe, és ott is alatta vannak a másik könyvjelző linkek, amiket elmentettem.



2012. nov. 15. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert én úgy akarnám, hogy ha megnyitom a html kedvencet a firefox-on, akkor csak az egyik könyvjelző kedvencet adja be.
2012. nov. 15. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:

te lehet,hogy érted amit most itt kérdezel-sőt,biztos,

de nem mindenki van ezzel így ......

2012. nov. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én a firefox kedvenceket html-ben mentem el. Ezután rákattintva megnyitom a firefoxban, úgy, hogy a firefoxban lesz teljes képernyőn, mint egy html lap. És a firefox keresőmezőjében ez jelenik meg: C:dokuments and settings/felhasználó/asztal/mentett könyvjelző neve.


Fent nagy vastag betűvel oda van írva, hogy: könyvjelzők menü. Alatta egy hosszú csík. Alatta: vastag betűvel: mozilla firefox. Ez alatt van az egyik html-be mentett könyvjelzőm neve, szintén vastag betűvel.


Ami alatt a mentett oldalaim, olyanok, mintha linkek lennének. (És mindegyik alatt van a mentett oldal leírása, hogy mi található rajtuk.) És ha erre a linkre kattintok, beadja az oldalakat, amiket elmentettem.


Legalul, ha vége a mentett oldalaimnak, amik szerepelnek, (mint linkek) a könyvjelzőmben, ezalatt szintén vastag betűvel van megint, a másik html-be mentett kedvencem címe. És alatta ugyanúgy a mentett oldalaim linkjei.


Tehát egyberakja a két html-be mentett könyvjelzőmet. És én úgy akarom, hogy, ha megnyitom az egyik html-be mentett könyvjelzőmet, akkor ne legyen egybe mind a kettő.

2012. nov. 16. 04:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért html-be mentem el, mert ha egyenként 1 kb-osokba menteném, nagyon sok lenne, és nagyobb a veszélye, ha töredezettség van a gépemen, hogy több kárbavész.
2012. nov. 16. 04:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt a rajz róla:


[link]


És ezt akarom úgy csinálni, hogy ha megnyitom az egyik könyvjelzőt így, ahogy a rajzon van, akkor ne így (rajz) együtt rakja bele egyszerre (rajz), hanem csak az egyik könyvjelző kedvencem legyen benne.


Ha megnyitom a másik könyvjelzőt úgy, ahogy a rajzon van, akkor a kutyatápos könyvjelzőt tegye csak bele a firefox-ba (rajz). Ne pedig egyszere a kettőt.

2012. nov. 16. 05:29
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát: Ha mondjuk a kutyatápos könyvjelzőt megnyitom (társítom firefox-al), akkor ne legyen a két (külön a gépemre mentett) html könyvjelző egyben. Hanem legyen külön.


Ha a kutyatáposat társítom a firefox-al, akkor az jöjjön be. Ha a másikat, akkor meg az jöjjön be a firefox-al, mint html lap. Én úgy akarnám megcsinálni.

2012. nov. 16. 05:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeket nem szivatásból írtam, de ennél jobban már nem tudom elmagyarázni.
2012. nov. 16. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!