Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom az installált...

Sanyi1234567890 kérdése:

Hol találom az installált fájlokat a számítógépemen, illetve hogy tudom azokat uninstallálni? Részletek alul!

Figyelt kérdés

1 játékot szeretnék telepíteni de nem engedi mert h installálva van de bárhol keresem sehol sem dobja ki


Már 1x feltelepítettem de letöröltem és mindíg azt mondja már installálva van de sehol sem találom az installált fájlokat.



2012. nov. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem törölni kellett volna, hanem uninstallálni, így cseszheted, nem fog felmenni a játék /hozzáértő megoldaná, de te inkább ne piszkáld a registryt!.
2012. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm h ismét sikerült valakinek NEM a kérdésre válaszolnia.... Várom a válaszokat :)
2012. nov. 15. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyire sötét nem lehetsz!

Program files mappából törölted, nem uninstalláltad, ezért a registryben benmaradtak a bejegyzések.

2012. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

CCleaner- eszközök.ott kikeresed a játék nevét és uninstal,

ha nem lesz ott az ikonja+neve a játéknak akkor az elöttem szolónak igaza van soha nem szabad törőlni hanem uninstalni kell mindig akkor az eltávólítja rendesen, PL.:CCleaner-rel vagy start menű-minden program-kikeresed a játékot rámész egérel és megvárod hogy lenyiljon a játék többi ikonja és ott uninstalra kat,vagy vezérlőpult-progtamok telepítése kikeresed a játékot kijelől és unintal(eltávólitás)

2013. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja é ne felejsd el : uninstal után a program file-okban meg maradbak ilyen Kbyte méretű mappa a játékból, azt csak egy szerűen kijelöl-jobbklikk és törlés.ha ez nem jön össze mer nem találod azokat az ikonokat akkor rendszervisszaállítás.


és idönként csinálj egy olyat hogy : startmenű-futtatás- a rublikába beirod: %temp%

és simán kitörlőd azokat ami a temp mappákban van( de amit nem enged kitörölni azt hagyad ne piszkáld)

Atemp mappákban sok kis nem használt fáljok vannak amik csak foglalják a vinyo helyet


[link]

2013. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!