Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hallottatok már az élménytérrő...

BenyoNL kérdése:

Hallottatok már az élménytérről? Láttam a T-nél egy Samsung tabletet, és a srác levideózott egy telefont, majd kiemelte 3D-be (nem hologramos) és tudta mozgatni. Iszonyat komoly volt. Azt mondta, hogy írjam be a GooglePlaybe hogy"élménytér"és kidobja

Figyelt kérdés

Állítólag a T-Mobil adja (majd) ki. Egy csaj letöltötte a telefonjára, de az IPhone, de nekem androidra kell. Segítsetek légyszi!

Google-ba beírva "élménytér t-mobile" az elsőt elkezdtem olvasni, de ha rákattintok olyan mintha kitörölték volna. Még nagyon új Karácsonyi akciók | Lakossági ügyfeleknek | T-Home www.t-home.hu/lakossagi/csomagok_akciok/karacsony2012 Csak T-Mobile előfizetéssel rendelkező ügyfelek a részletfizetést arany illetve platina . Az Élménytér alkalmazást, és az ott kapott kóddal regisztráljon 2012.

ENNYI Itt egy kis infó róla, tegnapi, talán az egyetlen. Hol az androidos verzió? nézzétek meg a screenshot-ot [link]



2012. nov. 15. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:

a válasz, hogy a T-nél még nincs, érthetetlen, de itt megvan.. csak nem kompatibilis :S

[link]

2012. nov. 16. 00:17
 2/4 anonim válasza:
Most akkor arany simán, vagy előfizetéses arany? Mer ha sima, akkor muhaha van xD xD.
2012. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
valami ilyesmi van pck re is h jól tudom de javítsaok ki a tévedek
2012. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt nem tudom, de a pc-re a t-mobil oldalán az a 3D-s körbeforgatás. Le kell hozzá tölteni a javát, és körbeforgathatod a telefont. :D... Ja és nekem nem dngedi letölteni :/ De amúgy már a tv-be is reklámozzák. xxD.
2012. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!