Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet feltenni kameráról...

Hogy lehet feltenni kameráról videót a gépre?

Figyelt kérdés
dv kazetta
2012. nov. 17. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

ha van a gépedben Fayer-Wayer kártya, annak a bemenetéhez csatlakoztasd a Dig.Camcorder kimenetéről a jelet, megfelelő kábellel (ált. mellékelik a márkás dig. camcorderekhez az ilyen kábelt)

ha nincs vegyél egy belsőt, vagy egy külső (USB-s) Fayer-Wayer kártya egységet.

2012. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fire wire lesz az de amúgy jó megoldás, de esetleg pl ha simán egy usb-mini usb kábellel is megy.

Én pl úgy csináltam firewire hiányában, hogy usb-n összekötöttem és a moviemaker programmal és a fájl menüből kiválasztottam a video rögzítése lehetőséget ott pedig a kamerát és importáltam a videót aztán pedig elmentettem egy nekem megfelelő formátumba.

2012. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség, hogy pl tv tuner kártya használatával csinálod meg és a tuner kártyát beállítod hogy a kamera legyen a lejátszó eszköz és a tv program segítségével rögzíted a gépre a videót.
2012. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és hova tudnám bevinni esetleg ahol a kazetta tartalmát átírják nekem cd-re?
2012. nov. 17. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
bármelyik, jobb számítástechnikai szaküzletben megoldják, de sok Fotó/videó/fényképész szaküzlet is foglalkozik DVD írással.
2012. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!