Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen wifi drivert tudnék...

MinimalTechno kérdése:

Milyen wifi drivert tudnék letölteni Acer laptopomhoz?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne,hogy újraraktam a windows7-et az Acer Aspire 5736Z laptopomon,és letöröltem a windows.old nevű mappát,amin mint utólag kiderült,azon voltak az illesztőprogramok.Sajnos sehol sem találok olyan wifi drivert,ami jó lenne hozzá.

2012. nov. 18. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltad már gugliba: Acer Aspire 5736Z wifi driver?

Pl. második találat, Wireless LAN Driver.

2012. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] bár itt a te általad megadott típust pont nem találtam meg de hátha csak elbújt
2012. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ezeket már megtaláltam,fel is telepítettem,viszont ezután nem történik semmi.Ugyanúgy nem működik.Csak nem értem miért,már egy Launcher-t is feltettem hozzá,hátha azzal működik,de úgy sem lett jó.
2012. nov. 18. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig működnie kell ha telepítés előtt jó volt, biztos hogy driver probléma, eszközkezelőben van sárga kérdőjel?
2012. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

windows.old akkor szokott keletkezni, ha azt a frissítő telepítésnek nevezett kókányolást választod (vagyis az épp futó OS alaól indítod a telepítést). Ez sok mindennek bekavar nem is beszélve a rengeteg törölhetetlen szemétről, ami ilyenkor marad.


Tiszta telepítés (Win7 DVD -ről boot -olva), a rendszer partíció formázásával.

Majd jöhetnek a driverek:

[link]

Itt azt válaszd aki neked van, sajnos az Acer így ömleszti a drivereket. AIDA64 -el meg tudod nézni, hogy neked pontosan melyik gyártóhoz is kell.

Utána megint minden működni fog, egy csomó szabad helyed lesz és gyorsabb is lesz a masina.

2012. nov. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!