Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kb 2 másodpercre felvillant...

Egerecske kérdése:

Kb 2 másodpercre felvillant egy kék halál, gép magától újra indul, majd a következőt üzenetet kaptam (lent) Mi okozhatta ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

[link]

Most jól működik, csak attól félek hogy ez csak apró jel, hogy majd később totál tönkre megy.


2012. nov. 19. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi, ettől még nem vágod haza a gépet. milyen alkalmazás(ok)at használtál amikor előjött?
2012. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott van, probléma részleteinek megtekintése.
2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak a böngésző volt nyitva,,
2012. nov. 19. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Máskor is tapasztaltál ilyet/hasonlót?
2012. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még soha nem fordult elő.
2012. nov. 19. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:

na most megint csinálta, de most jobban megfigyeltem h mi történik, a következő történt : Aeró átláthatóság nem jött be a gép bekapcsolásakor. Mondom használom a win 7 hibaelháritóját. Meg is oldotta, aeró visszajött,de rögtön utána kékhalál , Látni lehetett hogy lent valami memóriáról ír, meltte egy szám :45 ami felpörög 100 ra majd ujra indul gép.

Végül ezt az üzenetet kaptam windows bejelntkezése után :

[link]

Ötletek? esetleg sérült memóri? én arra tippelek

2012. nov. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!