Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nemtudok DX9-et telepite...

Miért nemtudok DX9-et telepiteni?!

Figyelt kérdés

ma kedvem szottyant egy kicsit GTA-zni és feldobtam a SA-t...windows XP rendszerem van...sp3-mas...de a játék ugyancsak követelte a DX9-et...adtak tanácsot..hogy töröljem le a már meglévő DX-et...megis tettem...futtatásban beirtam a dxdiag parancsot...hogy megnézzem fentvan e a DX(nemvolt)..leszedtem egy 9.0C-t és mikor telepítem ez az üzenet fogad:

-intern system error occured.

Plase refer to Dxerrer.log and directx.log in your Windows floder to determine problem.


esetleg valami tanács?...nemvagyok otthon az ilyesmiben...valaki segítsen..mert felkúr ez a szar. :@ előre is köszönöm...



2012. nov. 21. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, mégis mi az anyámért van Windows XP-d? Komolyan, már több, mint tíz éves az az operációs rendszer, és már a Microsoft sem támogatja!
2012. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkoris megbízhatóbb volt....és mostis megbízhatóbb mint a windows 7 vagy akármelyik másik...ami kb 1-2 hónap után szépen beis lassult...úgyhogy szartse tettemrá...csak 1-2 játékot...ezért inkább XP..."nem támogatja a microsoft"...erre hagyne írjak semmit hogy mennyire nemérdekel... :D:D
2012. nov. 22. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd akkor érdekel, amikor botnet lesz a gépedből és trójaik fogják ellopni a bankártyaadataidat :)
2012. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xDDDD
2012. nov. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!