Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinálni hogy...

Hogyan tudom megcsinálni hogy az utorrent nettsebességemnek megfelelően töltse le az adott fájlt?

Figyelt kérdés
Pár napja váltottunk 5MB/s netről 10MB/s-os netre. Na most az előzőnél maximálisan tudtam vele tölteni, most ahogy váltottunk néha maximálisan tölti az adott fájlt de egyből le is megy ilyen 60 KB/s-es töltöttségi szintre folyamatosan és nem tudom mitől.Sose volt még ilyen gondom, és így az előzőnél is lassabban jönnek le a dolgok.

2012. nov. 21. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen torrentnél ezt csinálja, vagy véletlenül fogtál ki olyanokat ahol rossz a megosztási arány? Ha nincs elég seeder, vagy az ő feltöltési sávszélességük másra megy el, vagy más leechereknek töltenek akkor te nem fogsz teljes sebességgel tölteni.


Az, hogy a sebesség eléri a maximumot, de nem tartja meg a kliens, még nem jelent hibát. Ha sosem érné el a nagy sebességet, az utalhatna hibára.

2012. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. csinálj speedtest-et mert a "10 megás" net nekem is néha csak 3-400 kB-t tud lefelé 1200 helyett. (a 10 a max. ettől a szolgáltató eltérhet lefelé de megad egy garantált sávszélt ahhoz igazodj)

2. lehet, hogy gyenge netes seedeli

2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. :)
2012. nov. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!