Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft power pointhoz kéne...

Microsoft power pointhoz kéne egy kis útmutatás mert nagyon elakadtam?

Figyelt kérdés
Holnap utánra kell egy beadandót elkészítenem, de a képek beillesztésénél meghalt a tudományom. A lényege egy villámcsapás demonstrálása lenne záródiaként. Van egy adott háttér, animációval bejönne egy birka, fölé jönne egy felhő, jönne egy villám a felhőből majd ott lenne a megcsapott birka. Na és itt jönnek a nehézségek! Nem tudom a képeket máshogy beilleszteni, csak úgy hogy négyzet alapon vannak, nekem meg csak az kell hogy csak a karakterek alakja jelenjen meg, ne egy birka fehér kocka háttérrel...a másik hogy a villám kiindulópontja a felhő, a végpontja pedig a birka kéne legyen. Lehetséges ezt valahogyan pozicionálni?

2012. nov. 21. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell vágni a képeket először egy képszerkesztővel.
2012. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van, de mint utóbb kiderült csak a .gif kiterjesztésnél érzékeli csak hogy ki van vágva a háttér. Ez volt az első amit megpróbáltam, de a megszokott képformátumoknál ez valamiért nem működik. Mindenesetre köszönöm a választ, így már csak a képek kiindulási pontjának meghatározása hiányzik az animációkhoz.
2012. nov. 21. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!