Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Intel GMA 950 és Call of Duty...

Intel GMA 950 és Call of Duty 2 bajok? (Fontos! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megvettem a Call of Duty 2 szoftvert hogy tudjak vele normálisan multizni és fel szeretném pakolni tesóm


Gépére is ami egy:

Proci: Intel Pentium 4 3GHz HT, logikailag 2 magos

Memória: 1GB DDR2

Grafikus kártya: Intel GMA 950 128MB osztott RAM Sherry 1.3.1 modolt driverrel.

Operációs rendszer: Windows Vista Home Basic 32bit


Egyértelműen (szerintem) a Garfikus Kártya a gyenge, viszont elvileg alacsonyon futni kéne rajta! Feltelepítettem és amikor indítottam akkor DirectX probléma volt, azt meg is csináltam swift shader-rel. De viszont amikor elkezdem a játékot játszhatatlanul akad. Kicsit bokáztam a neten és találtam egy videót:


http://www.youtube.com/watch?v=c7LiBKEfgPc


Itt ugyan azzal a kártyával játszanak ami nekem kell, high felbontáson, 800x600-ban! Játszható sebességgel! Ugyan nem azzal a modolt driverrel de ez most nem számít mert a Sherry jobb. (Ez a csávó is azóta Sherry-vel nyomja.)

De itt nekem egy sor akasztotta meg a szemem amiben az áll durván lefordítva:

A játék nem megy XP-n. Azon használni kell Swift Shadert és mint kipróbáltam Swift Shaderrel a játék játszhatatlan. Próbáltam használni 3D Analyzert de blablabla úgy se ment.


És ő Windows 7 Ultimatet használt a videó készítésekor. Szerintetek ha feldobok egy Windows 7-et ugyan ezzel a Sherry 1.3.1-es Driverral akkor nem lesz DirectX hiba (Aminek megoldásához ugye a Swift Shader kell.) és normális/játszható sebességen fog futni a játék full low-on 1024x768-es felbontásban? (Vagy alacsonyabban.) Szerintetek ez lehet a válasz a problémámra?

Válaszokat előre is köszönöm!

Peace! :)



2012. nov. 21. 22:58
 1/2 Zabpehely ***** válasza:

Nem tudom próbáltál-e DirectX-et frissíteni:

[link]


Ha igen, akkor próbálkozz más driver-el


A Vista eléggé gépgyilkos, azt sem árt cserélni, bár ahogy a gépet leírod, lehet egy xp-vel jobban járnál, de megpróbálhatod a 7-et.

2012. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na látod :D Nekem is pont ilyen gépem volt de xp-vel :) nagyon nem vitte a cod 2-t remélem te szerencsével jársz :D
2012. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!