Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani photoshoppot?

Tudnátok ajánlani photoshoppot?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá :) szóval azért leírom: Asus laptopra kéne..és persze fényképeket szeretnék retusálni vele:)
2012. nov. 22. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Az (Adobe) Photoshop maga a program neve, nem egy hatású, a képszerkesztésé vagy vele kapcsolatos műveleté.


A lehető legjobb képszerkesztő a Photoshop, vagy annak ingyenes és magyar alternatívája a Gimp. Ettől már kevesebbet tudók: Picasa, Photoscape, Paint

2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a PhotoShop nem a legolcsóbb "játék".

Ez viszont teljesen ingyenes: [link]

2012. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ejha.! Köszönöm a gyors válaszokat :)
2012. nov. 22. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Akinek fogalma sincs róla, hogy a PS maga egy szoftver neve, az szerintem nem fog vele boldogulni. És ez így is van jól!

Amúgy meg 300 000 Ft, minek az neked?

2012. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

Én is Gimpet használok, de ezt mostanában találtam:


[link]


Nagyon ajánlom, a (nyilván gépi) magyarítása finoman szólva is tragikomikus, de a program kiváló, és nagyon kicsi (mondjuk 15-20 mega a másfél GIGÁS PSh-hoz képest). Mindent tud, ami egy hétköznapi halandó fotóihoz kell.


A Photoshopot azért szajkózza minden kamasz, mert villogni akarnak a világelső szuperprogrammal, mintha egy illegális szériaszám letöltése valami fú, de nagy húzás volna -- meg hát, eszük sincs arra, hogy mást is próbáljanak, mint amit egymástól hallanak. Kétségtelen, hogy zseniális program, de ennek a kiaknázásához legalábbis jól felkészült grafikusnak kell lenned. A paraszti ésszel belátható feladatok rendszerint éppolyan jól megoldhatók ingyenes programokkal. A Photoshopra félretett összegből pedig inkább vegyél négy jó gépet, és az egyiket add nekem az écáért...

2012. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
laptopon fotót retusálni? nem lesz csodálatos azt már most írásba adom
2012. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

Pardon, tévedtem. Az ajánlgatott Hornil Stylepix nem 15-20 mega, hanem 5. Kibontva.

Ami engem illet, gőzöm sincs, hogy csinálták.


A laptopon való retusálás háztájiban elmegy. Persze, hogy nemigen lehet a vérprofi kvalitást hozni, de meg kell mondjam, engem eddig semmiféle mellbevágó élmény nem ért, amikor LCD-képernyőn készült képet nyomtattam. Annyit ki merek jelenteni, hogy nagyjából az lesz a papíron, amit a monitoron láttál.

2012. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!