Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezeket a böngészőket érdemes...

Ezeket a böngészőket érdemes használni? Ie, chrome, safari, mozilla, maxthon

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 14:58
 1/3 anonim válasza:

Kinek melyik a szimpatikusabb. Az én gyors gépemen nem veszek észre sebesség különbséget. Tesztekkel lehet mérni, melyik gyorsabb. Szubjektíven, erős gépen nem számít a sebességet. Biztonság miatt mindig a legfrissebbet érdemes használni. Explorer esetén szintén fontos, hogy a legfrissebb legyen, jelenleg a 10 verzió. Én a legfrissebb Chromet használom 23 verzió. Mert tetszik benne, hogy van benne az a funkció:jobbra lévő lapok bezárása (jobb egérrel kattintva a fülön), azonkívül helyesírás ellenőrzőt is beállíthatok. A böngészőkkel weboldalt is lehet szerkeszteni A Mozilla jobban támogatja a weboldal szerkesztést, mint Chrome.


Lásd: [link]

Innen különböző böngésző sebesség mérő oldalakat találni. Pl. Egy fajta sebesség mérés: [link]

Itt nekem Crome 23 -ra 1646

Firefox 16 (Mozzilat ma már Firefoxnak hívják): 2265


Semmit nem jelent, és különben is a teszt közben, írtam a Cromeban. Régi gépeken számít, de ott az is mennyi memóriát foglal, mennyire terheli a processzort.

Szerintem a böngészők biztonsága a legfontosabb. Tehát fontos, hogy elég sűrűn jelenjenek meg új verziók. Végezetül egy fontos szempont ki melyiket szokta meg.

2012. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Chrome a legjobb nekem ezzel a kiegészítővel

[link] (no reklám)

2012. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nomailme válasza:

Maxthon. Mi más? 1.0 óta másolják beépülőit a felsoroltak...

[link]


www.maxthon.com

2013. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!