Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » érdemes e a windows xp karbant...

érdemes e a windows xp karbantartását túzásba vinni ilyen tisztító programokkal? Legfeljebb milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ccleaner nem árt neki és elég hetente egyszer futtatni a többi meg felesleges. Nem lesz örökéletű a telepítésed így lehet többet ártasz neki mint amennyit nyernél. A Win XP elég jó rendszer kár elb...ni 5-10 felesleges programmal. Ha nem telepítesz/törölsz orrba-szájba marhaságokat akkor elég ennyi.
2012. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor mellé nem kell ilyen pl revo unistaller meg külső töredezettségmentesítő?
2012. nov. 22. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért vannak a különböző rendszerkarbantartó programok, hogy használjuk is. És ezeket nem véletlenül fejlesztik ki. A Windows öntisztításra képtelen, a karbantartó alkalmazásai csakúgy, mint a program eltávolító (törlő, uninstalláló) alkalmazása alkalmatlanok a feladatuk ellátására. A karbantartó programok nélkül a Windows a sok szemét miatt egyre csak hízik, egyre lassul, aztán jöhet az újratelepítés.

Olyan programokat is tudnék mondani, amiket én használok, de nem teszem, mert kinek a pap, kinek a papné. Csak hogy egy példát mondjak, én egyszer telepítettem fel a Ccleaner nevű programot, de rövid úton örökre száműztem, sok felhasználó meg lépten-nyomon ezt ajánlgatja.

2012. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor most kíváncsivá tettél akkor te miket ajánlasz?
2012. nov. 23. 09:06
 5/11 A kérdező kommentje:
de minden veblap eszt ajánlja meg minde számtek cikk
2012. nov. 23. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ezeket használom:

Wise Care 365 egy nagyon hatékony PC karbantartó program

[link]


Registry First Aid Platinum az általam kipróbált programok közül magasan a legjobb regisztrációs adatbázis karbantartó program. Amit megtalál, azt bátran lehet törölni, még azokat is, melyek törlésének esetleges veszélyére figyelmeztet.


O&O Defrag Professional a háttérben folyamatosan felügyeli a merevlemezeket és gondoskodik a töredezettség-mentes állapotban tartásról. A számítógép bekapcsolásakor még az op.rendszer betöltődése előtt töredezettség-mentesíti a rendszerfájlokat (amit a számítógép használata alatt nem tehet meg).

[link]


Mindhárom program tud magyarul is.

2012. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi a második képet nem jó helyre tettem, az a Registry First Aid Platinum, a harmadik kép pedig itt van:

[link]

2012. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ma semmi sem sikerül. Az első kép linkjéről lemaradt a vége. Itt van:

[link]

2012. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ez a wise car ez jó biztonságos
2012. nov. 23. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne az, akkor nem használnám.
2012. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!