Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szevasztok, windows 8 alatt a...

Szevasztok, windows 8 alatt a Call of Duty 4 nevű játék állandóan iw3mp. Exe hibát kap. Akinek win8-a van és ugyan ilyen problémára talált megoldást létszi segítsen!?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzuk,hogy a multi vagy a single része dobja ezt a hibát? Abban az esetben,ha a multi része, akkor csak rossz hírekkel tudok szolgálni. A win8-at,még nem támogatja a PB,tehát a cod4 és társai felejtősek még.Nekem pl, ez volt az egyik indok,amiért visszaraktam a 7-et. De,én a helyedben,az eseménynaplóban kutakodnék,ott benne kell lenni,hogy miért állt le a program.
2012. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
iw3mp.exe azaz multiplayer :D a single iw3sp.exe :D de mind egy már vissza raktam a win7 et a lol se ment rajta vegas pro se inkább nem is sorolnám.. :)
2012. nov. 28. 20:43
 3/3 netudmeg1997 válasza:
Megvan a megoldásrá h játsz win8-an be átt álitod h win7 kompabilis legyen ennyi aegész igaz én is tököltem vele fél orát de rá lehet jönni mindnre...
2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!