Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtual DJ illetve Traktor...

Virtual DJ illetve Traktor Scratch Pro 2 felvétel?

Figyelt kérdés
Van egy keverőm ami rá van kötve a számítógépre! 1-2 csatorna tehát e téren minden rendben van külön tudom szedni a két zenét...csak épp felvenni nem tudok csak azt veszi fel amit a traktor illetve a vdj-ben csinálok, amit a keverőn azt nem kivéve a számok átváltásás, de halkítását, magas közép mély változását sem. összesem 6 csatorna van rajta, 1 EFFECT féle 1 XLR és AUX és RIGHT LEFT a right és a left meg az erősítő felé! :) Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2012. nov. 24. 19:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Olvastam olyasmit is hogy rá kell kötni vonalszinten a keverőt a gépre..AUX-on és EFFEC-ten is próbáltam de semmi! a realtek manager vonalszíntű bemetet írt ki, de nem vett fel semmi olyat amit akartam, próbáltam mikrofon helyére is bedugni semmi...próbáltam úgy hogy egy külső hangfelvevő programmal csinálom, de semmi! SEGÍTSÉG!!!!!!!!
2012. nov. 24. 19:25
 2/2 verrob válasza:

Szia. Vegyél egy külső hangkártyát. olyat ami például 5.1-es vagy több. És annak csatlakoztatsd bele "line" bemenetjébe.

Meg jó volna tudni hogy milyen keverőd van, mert lehet rosszul dugsz valamit össze.

2013. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!