Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szabad e, és ha igen, mit, a...

Ildiko1235 kérdése:

Szabad e, és ha igen, mit, a Windows7 frissítések közül leszedni?

Figyelt kérdés
Új gépem van, telepítettem rá a Windows7-et, tökéletesen működik, van rajt vírusirtó, meg minden kütyü, amire zenékhez, filmekhez szükségem van. Viszont telepítés után 2 napra rá, telenyomták frissítéssel, 96-al.Mennyire terhelik vagy lassítják le a gépet ezek? Kötelező ezeket elfogadni? Hisz ha valami kell, telepítem amúgy is! Jó lenne tudni ezek közül mi fontos, mi nem:(
2012. nov. 25. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező őket telepíteni, a "Windows Update -> Beállítások módosítása" ablakában kiválasztható a "Soha ne keressen frissítéseket"- től a "Frissítések automatikus telepítése" -ig. (Nekem "Frissítések keresése, de én döntöm el, hogy letöltöm és telepítem-e azokat" van beállítva. Amúgy le szoktam tölteni, és még telepítem is őket. csak nem szeretem, ha rajtaütésszerűen csinálja, aztán várhatom, hogy "konfiguráljon" vagy másfél órát - és persze addig "ne kapcsolja ki a számítógépet" - nekem meg pl. munkába kéne mennem. :-)

Azt hogy a frissítések közül mi fontos, mi nem, nehéz lenne elsorolni (meg nem is igazán tudom :-D). Nyelvi csomagokat nem töltöttem le, hogy csak egy példát említsek.

Én nem vettem észre, hogy lassulna tőle a gép.

2012. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szerintem sincs rájuk szükség, ha már elötte frissitések nélkül is működött.:)Nekem csupán, fimek kiírására, zenére meg max szerkesztésre kell:) Arra meg az alap bőven elég.Azt hiszem törlöm amit telepítettek, ne pakolják tele a gépet, mint a régit:( Köszönöm, mégesgyszer a tanácsot!!Szép hétvégét neked!
2012. nov. 25. 11:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megkérdezni, a már telepített frissítéseket hogyan törölhetem? Bocsi:)
2012. nov. 25. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán egy Rendszer-visszaállítás segít. De nem vagyok benne biztos.

Szvsz hagy úgy ahogy van. Nehogy a végén még újra kelljen telepíteni az egészet.

Talán lassabbnak érzed a rendszert azóta?

2012. nov. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem lett lassabb:) De az első frissítést, fent hagytam mégis, mivel nem tudtam megállapítani mi fontos, de a következőkből csak a fontosakat hagyom meg, és letiltottam a telepítéseket.Amúgy is, találtam újabb fejtörőt amin rágódhatok:) De ez egy újabb kérdés lesz:) Köszi:)
2012. nov. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!