Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez illegális? (minecraft)

Ez illegális? (minecraft)

Figyelt kérdés
Csinálok egy saját profilt (a hivatalos honlapon). Behozom a trial -t (a demo -t, természetesen az applet -et). Csinálok egy Demo_world -öt, és kilépek. Leszedem a launcher -t. Beírom a felhasználó nevemet, de a jelszót nem. Majd rá megyek a play offline gombra.
2012. nov. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Legális, de csak néhány órán keresztül engedi használni.
2012. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez nem a demó. Ez már maga a teljes játék.
2012. nov. 26. 06:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát ezt végtelen ideid lehet használni, úgy jöttem rá, hogy utálom a minecraft applet -et, mert mindig lefagy, ezért a launcher -ből próbáltam indítani. Elfelejtettem beírni a jelszót, és rendelkezésemre ált a teljes játék.
2012. nov. 26. 06:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez demó. Hagyd futva egy délutánig és próbálj újra jelszó nélkül játszani. Ha engedi is, akkor sem legális tovább használni a licensz szerint. Multiba biztosan nem tudnál vele belogolni, csak tört szerverre.
2012. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha demó lenne fent írná a hátra lévő időt, többször játszottam már így.
2012. nov. 26. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem se írja és nem írta soha bejelentkezés nélkül. Igaz, nekem eredetim van. Te miért nem veszed meg? Meglehetősen olcsó.
2012. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát... Tartalékolok PSvita -ra. Na meg nagyon pénzem sincs (14 -se múltam el). Ezért próbálgatom az SDL -t meg az OpenGL -t.
2012. nov. 26. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!