Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windows 7 a legjobb...

Milyen Windows 7 a legjobb internetre és legfőképp játékra?

Figyelt kérdés

Microsoft Windows 7 Home Premium SP1 x64 MSDN HUN+Windows loader

ez jó ?

Vagy mit ajánlotok ?


8 giga ram, fx6100, hd7870


2012. nov. 25. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó, ahogy írtad. Szerintem a legfontosabb, hogy tényleg MSDN legyen, ne Pistikewarez-es gányolt trágya.

G.

2012. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
windows 7 professional 64 bit . nekem ez van nagyon gyors a rendszer a játékok kiválóan futnak rajta . annak idején az xp-nél is aki játszott professionalt ajánlottak szval egyértelmű
2012. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sem játéknál, sem internetezésnél nem fogsz különbséget tapasztalni a két rendszer között.

Egyetlen egy esetben van kivétel, ha régi játékot szeretnél futtatni, akkor az XP üzemmódot Ultimate alatt támogatják.

Bár nekem sikerült Home alatt is elindítani.

2012. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thomasking válasza:
Az egyik legstabilabb , Win 7 x64 Ultimate MSDN . Tökéletesen fut rajta minden , és ha még esetleg Linuxot is szeretnél mellé , nem veszik össze vele! 2 éve van fent a rendszer kékhalál és mindenféle probléma nélkül!!!!
2012. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
játékra még mindig proffesional !!!!!!!!
2012. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!