Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen Windows Vista volt,...

A gépemen Windows Vista volt, ma felinstaláltam a Windows 7 et de a Vista nem törlődött le és most két Windows van a gépen. Hogyan lehet a Vistat letörölni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok a Windows rakásban, a Windows 7 jól fut rajta de a Vistat leszeretném törölni. Mikor bekapcsolom akkor kérdezi hogy a Vistat vagy a 7 est választom. Amikor tettem fel a 7 est sehol nem kaptam meg és nemis kérdezte hogy leakarome formázni most utólag le lehete formázni? előre is köszönöm!
2012. nov. 25. 18:06
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Kevés az infó!!!

1 meghajtón van mindkét rendszer?

Ha nem... melyik meghajtón van a boot.ini fájl?

Amelyiken az említett fájl van, arról indul a gép, ha a vista volt a C és a 7 a D, akkor a vista egyszerűen nem törölhető, egy részét meg kell tartani. (progfiles, doc törölhetőek) Viszont tapasztalatom szerint törölni nem hagyja magát a vista, sőt a könyvtáraiba se hagy bemászkálni. Pár órás munka minden fájl jogosultságát átírni, hogy törölni lehessen. A formázás meg nem megoldás mindenre, de sajnos mindenki ezt tanulja meg legelőször.


Nem ismerem a 7 telepítőjét (az is lehet, hogy buhera változatod volt, amibe minden előre be volt írva, ezért nem adott választási lehetőséget), de vistában az elején ki lehett választani, igaz ment volna magától tovább, de minden kis szöveget ha figyelsz, lehet hogy ott szerepel!

2012. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Windows 7 Home Premium ez a neve és ezt feltettem az E be és a Windows Vista a D ben van, akkor most, hogy oldjam meg hogy csak a Windows 7 maradjon ha Vistat nem lehet letörölni?
2012. nov. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!