Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha volt keylogger telepítve a...

Ha volt keylogger telepítve a gépemre, de észre vettem és letöröltem, akkor így is tudják lopni az adataimat?

Figyelt kérdés
szóval utána teljesen megszűnik minden kapcsolat a "nyomozó" felé ?

2012. nov. 25. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Futtass le online scannert, Kasperskyt vagy Esetet.
2012. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már futtatom az online esetet, és már talált is valamit, ha vége az ellenőrzésnek meg fogja kérdezni, hogy törlöm e ? vagy hogy tudom kipucolni innen ?
2012. nov. 25. 21:29
 3/8 A kérdező kommentje:

ahaa, szóval ez ilyen takarítós is, megpucolta!:D

Köszönöm !

2012. nov. 25. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Eset online scannere ugyanazt a frissitést kapja naponta, mint a fizetős, ezért ilyen hatásos. Egyébként a fizetős se kérdez, csak megtisztítja a fájlt és a kártevőt bevágja a karanténba. ESS5 van a gépemen.
2012. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most hogy is van ez ? ez az eset, amit online lefuttattam és takarított, azt jó a gépen hagyni ? Mert én letöröltem utána :)
2012. nov. 26. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Online Scanner csak takarításra jó, ha állandó Eset kell, töltsd le a 30 naposat, aztán ha ez lejár, keress hozzá újságkódot. Vagy vedd meg egy évre.

[link]

2012. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt tudja: [link]

Ez az ára (de kedvezmények vannak): [link]

2012. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

van állandó vírusírtóm, akkor ezek szerint az nem ismerte fel ezt az egy fertőzést ? mondjuk én amennyit értek hozzá meg sem néztem, hogy esetleg van e karanténban valami , de riasztani nem riasztott, legalábbis nekem nem .

egyet talált ez az online valami, de lehet néha majd lefuttatom azt is . Azért köszi, rendes vagy .


egy számtech zseni lány :)

2012. nov. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!