Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pontosan mi az a keylogger?...

Pontosan mi az a keylogger? Mi mindent lehet belőle kideríteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha valakinek keylogger van a gépére telepítve, akkor mi mindent lehet kideríteni ennek a programnak a segítségével? Pl. Az oké, hogy megjegyez minden leütött betűt a billentyűzeten stb., de olyan dolgokat is megmutat, hogy melyik mappák lettek megnyitva a számítógépen, milyen módosítások lettek végrehajtva, lomtárba mik lettek törölve, stb.?


Köszönöm előre is a segítséget! :)


2012. nov. 19. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Amit én használtam azt tudom elmondani, hogy mit naplózott nekem pontosan.


Ha pl wordben, vagy Excelben létrehozol egy fájlt akkor azt is nézte, írta hogy hány óra hány perckor.


Ha e-mailt küldtek a gépemről, akkor Írta hogy milyen cimre ment a levél, mi volt ennek a tartalma, mikor küldték melyik e-mail címről, a bejelentkezzett felhasználó nevét, eredeti nevét, és jelszavát is , képes volt visszafejteni a maszkolást, tehát ami a gépen te csillaggal látsz mert jelszó, azt én képes voltam megmondani, hogy mi a jelszava az illetőnek, és be is tudtam lépni az ő felhasználói adataival.

Jegyezte a látogatott weboldalakat, hogy mikor nézték mi volt a weboldal, letöltött fájlokat is mutatta, mindezt időre pontosan.


A poén az, hogy van beállítási lehetőség hogy a program az általad beállított e-mail címre küldje mondjuk 30 percenként a megfigyelési naplókat, amit kényelmesen bárhonnan elolvasgathatsz.

2012. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%
Bocs az offert,ez engem is erdekel.Ez a program ingyenes v. meg kell venni?
2012. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

google-ből szabadon letölthető "keylogger" cimszó alatt.

Van 1000 Féle, az alapvető dolgokat amiket ítt leírtak mindegyik tudja szinte.

Egy valamit azért érdemes megemlíteni, víruskereső szoftver+ keylogger együtt nem müxik. Tehát vagy ez- vagy az lehet fenn egyidőben csak.

2012. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%

És ez miért is jó nektek?

Ennyire nem bíztok a párotokban??

2012. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt a programot kb 12-13 évesen használtam, amikor el voltam tiltva az internetezéstől, és jelszóval védték szüleim a netet. Feltettem ezt a programot, és percek alatt kiderítettem a jelszót :D
2012. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Hm...és hogy lehet azt megtudni van-e ilyen a gépen?mert a párom az összes jelszót tudja amin a gépen van és nem tudom honann.Lehet hogy van ilyen a gépen csak én nem tudom?
2012. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is ezért tettem fel a kérdést, mert a páromnak néha szoktam használni a gépét, és utána érdekes módon utána eléggé jól informált volt, hogy mit néztem, láttam stb., (És nincs előzmény, naplózás). Hallottam egy ilyesmi programról a mai nap folyamán, és gondoltam megkérdezem, mi is ez, hátha ilyesmi van neki is telepítve. Szóval szó sincs arról, hogy le akarnám nyomozni őt!
2012. nov. 19. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

A keyloggerek egyik fő tulajdonsága, hogy rejtett.

Vagyis ha fent van, akkor is nagyon nehezen fedezhető fel.

2012. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. nov. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!