Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Xperia P Android rendszer...

Sony Xperia P Android rendszer hiba elhárítása hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van egy sony xperia P telefonom 4.0.4 android rendszer van rajta teljesen legális frissítésekkel felrakva maga a sony pc softverével. Mióta az új rendszer van rajta néha meghülyül és kilépked mindenből amit megnyitok vagy ellenkező esetben benyitogat dolgokat ez újraindításkor megszűnik pár napra és újra elkezdi mostanában a pinkódomat is folyamatosan kéri mint ha kivenném a kártyát és vissza tenném a telefonra nem lettek felrakva külső apk fájlok illetve avastot is használtam rajta. Átnéztem a futó szolgáltatásokat de semmi különleges nem fut rajta ill ki kapcsoltam mindent ami futott rajta és nem fontos program úgy is elkezdte. Az lenne a kérdésem, hogy ez minek a hibája illetve hogyan lehet orvosolni mert igen idegesítő.

2012. nov. 26. 16:18
 1/3 linkids ***** válasza:
Keresel hozzá régi gyári romot, és flashtoollal visszarakod rá... Haverjaim ugyanezzel küszködnek (vagy raksz rá custom romot [pl CM7])
2012. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg melyik a legjobb rom sony xperia P-re ?
2012. dec. 1. 00:05
 3/3 linkids ***** válasza:

szerintem a CM10

[link]

Tessék link, itt tudod letöltenbi, meg van hozzá leírás is (egy a gáz, hogy nyitott bootloader kell hozzá)

Ha nem akarod kinyitni, akkor töltsd le azt a romot, ami még jó volt rá, és flashtollal rakd rá.

2012. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!