Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik operációs rendszer jobb?

Melyik operációs rendszer jobb?

Figyelt kérdés
Android,IOS

2012. aug. 30. 09:58
 1/8 walk w1th mee ***** válasza:
droid ..az ios túl bonyolúlt ..
2012. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Droid
2012. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Android
2012. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Multigod97 ***** válasza:
első válaszoló, ez nem igaz. minden összehasonlitásban benne van, hogy az iOS egyik előnye, hogy sokkal egyszerübb kezelni, és ez tényleg igy van. És a többi válaszolónak meg annyit, hogy egy ilyen kérdésre nem válasz az, hogy "droid", meg kéne indokolni. Én jobban szeretem az iOS-t mivel sokkal "Smooth"-abb és szerintem jobban is lehet használni, az igaz hogy kevésbé személyre szabható, de én nekem iPaden és iPod touchon is ugyanaza a háttékép, mint a gyári, és a kezdöoldal ikonjainak az elrendezése is változatlan. Az viszont tény, hogy az iOS, sokkal felhasználó-barátabb, mivel nem változik meg minden évben a kezelőfelülete. Nagy előnye, hogy rajta van az AppStore, amiben mostmár 700 000 app van
2012. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
46%

Mindkettőt ismerem és használom.

Az iOS-t nem egyszerűbb kezelni, hanem alig van választható opciód.

Az iOS rettentő módon le van korlátozva.

iOS-n nincs valódi multitasking. (Csak az előtérben levő alkalmazás fut, a többi le van állítva.)

Az, hogy az iOS "smooth"-abb, egy új, 4.0-s eszköznél már nem igaz. Ellenben az iOS attól "smooth", hogy a kezelőfelület sok erőforrást zabál, ami a futó alkalmazások kárára megy.

A 700000 iOS-es alkalmazással szemben Play Store-ban van vagy 400000. Mindkét esetben az alkalmazások 99%-a szemét. Több száz zseblámpa alkalmazás és hasonlók. Minden hasznos alkalmazást megtalálsz mindkét rendszeren, szinte minden esetben konkrétan ugyanazokat.


Összességébe véve az Android már rég sokkal jobb, mint az iOS.

2012. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Multigod97 ***** válasza:
nincs multitasking, még úgy is van, hogyha leállitok egy alkalmazást mauálisan. pl.: minigore, 1 hónap utan megnyitottam és ott folytathattam, ahol abbahygatm
2012. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Multigod97 ***** válasza:
am meg ez megint csak nézőpont kérdése, hogy melyik a jobb, de az android annyval nem jobb (rosszabb), mint az ios
2012. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:

Az, hogy leállítod, és tudod folyatatni, az nem multitasking.

Multitasking az, hogy FUT a háttérbe téve is.

2012. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!