Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dobja be az összes...

Linkids kérdése:

Miért dobja be az összes feliratot a médialejátszó 1 oldalra, apró betűvel (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letöltöttem kedvenc sorozatomat, töltöttem hozzá feliratot, de a feliratot úgy játsza le, hogy bedobja az első 2 másodpercbe apró betűvel az ÖSSZES feliratot, utána meg nem játsza le.

Az .srt fájl teljesen szabályos (másik feliratokkal összehasonlítottam), és 4-5 lejátszóprogrammal kipróbáltam (mindegyik ugyanezt produkálja.)

Valakinek van valami ötlete, akkor várom válaszát!


2012. nov. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha más feliratokat jól kezelnek, akkor logikusan megközelítve mégiscsak ez a felirat a hibás.
2012. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem azzal van a baj, mert egymás mellé raktam egy olyannal, ami tökéletesen működik (ha kell egymás mellé rakom a kettőt, és csatolok screenshotot)
2012. nov. 26. 18:01
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

bal oldali a "rakoncátlan"

2012. nov. 26. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ástam bele magam a témába, ezért közelítettem meg logikusan. Ha minden más felirat jó és 1 nem, akkor.....de ez csak önismétlés.

Előfordulhat még az, hogy sérült a felirat fájl. Próbáld újra, esetleg máshonnan letölteni.

2012. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a baj: elfelejtették besorszámozni a felirat részeket (csak az elején van 20-ig)
2012. dec. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!