Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ujratelepites?

Windows 7 ujratelepites?

Figyelt kérdés

Volt egy xp-m és tettem a gépre win7-t semmi probléma nelkul csak nem hoztam letre D: lemezt és ezért ujratelepitettem de sajnos most van D: lemez csak a régi windows megmaradt vagyis inditasnal valasztas lehetőség van és az ujratelepitett windows D: meghajtójába megmaradtak a Windows,Programfájlok,Program Files...stb ezek a mappák amik alapból a C:-be szoktak lenni.A kérdésem hogy mikor ujratelepitem a windowst először lekell törölni a régit vagy mit kell csinálni hogy ne maradjon meg a régi?Nem értettem hogy van ez 2 gépen is ugyanezt csinálta hogy a régi megmaradt és belekerult az ujba D: meghajtóba.Ha valakinek volt hasonló problémája és sikerult megoldania az pls help!:)

Na meg azt nem lehetne csinálni hogy kitörlöm a régi windows-t anélkul hogy a mostanit ujra kene tenni?



2012. nov. 27. 16:09
 1/4 DjRicardo válasza:
Telepítésnél a Partíciót lekell formázni!Kész!(A rendszer újból telepítése nélkül C: partíción a Wondows.old mappát kell kitörölni!)Kész is lene!
2012. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már a Windows.old-ot törölni, de sosem engedte a gép, mindig visszaszólt a vége felé, amikor már 80%-át törölte, hogy egy program használatban van és abbahagyta a törlést. Csak úgy tudtam megoldani, hogy töröltem a particiókat, újra felosztottam a wincsesztert, leformáztam és újra telepítettem a windowst. Lehet, hogy van egyszerübb megoldás is, de nekem ez ment a leggyorsabban, amihez értek...:))
2012. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DjRicardo válasza:
nekem kitörölte a Windows.old mappát (Windows 8) (előzőleg Windows 7)
2012. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerult mar mostmar normal windows 7 van es nem kell vacakolni a rendszervalasztasnal mivel 1 oprendszer van es automatikusan indul.Betettem a lemezt majd a telepitonel mikor a particioknal kivalasztod a beallitasokat minden particiot formaztam és annyi!Kosz a valaszokat amugy!:)
2012. dec. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!