Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan szerezhetnék telepítőt...

Honnan szerezhetnék telepítőt a hálózati kártyához, ha újra lett telepítve a laptopomon a win XP?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már Everest Home ed-el, és SIW programmal is. Nem látják a hálókártyát, sem a videokártyát. Egyedül egy 1394-es számú hálózati adaptert lát...

Lenovo 3000 N200-as a gép.

Köszönöm a segítséget!



2012. nov. 25. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Innen letöltöd a Display, és az Ethernet driver-t.


Előtte én feltelepíteném még a Chipset driver-t is.

2012. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, csak a linket nem adtam :D

[link]

2012. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a hardverazonositók alapján keresni a drivert :


Mivel Microsoft találmány egyszerű és nagyszerű, vagy nem ez nézőpont kérdése.


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyéb eszközök között van - kattits rá (kinyilik) ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatta lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows XP


Itt egy mintakép hardwerazonositóra :

[link]


Sok sikert.

Üdv.


Ui. : Ha nem megy másold ide a hardverazonositók első sorát és én is megpróbálok drivert keresni.

2012. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

A drivert letöltöttem, sőt vmi chipset dolgot is, de a helyzet változatlan...sajnos annyira nem értek hozzá, hogy helyrepofozzam.


A hálózati kapcsolatoknál nincs helyi kapcsolat ikon...


24N

2012. nov. 25. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha T-Online-al mégy az internetre, akkor a T-Online szoftwert is újra kell telepítened. Vagy más szerver szoftverét...:)
2012. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, a probléma megoldódott!

Egy kedves ismerősöm számtech boltban dolgozik, bevittem hozzá és mindent orvosolt, tökéletesen működik.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!